O mě...

Jmenuji se Zuzana Šíblová a už od mala jsem pomáhala mojí babičce v pečení dortů a cukroví,společně jsme se hodně nasmáli a spoustu mě toho naučila a proto jsem vystudovala  střední odbornou školu potravinářství a služeb v Brně v oboru cukrářka.
Už ve škole jsem vynikala svojí kreativitou,kde mě mistrové podporovali a přihlašovali do cukrářských soutěží.V jedné jsem byla dokonce i v televizi,no a na třetí soutěži jsem vyhrála třetí místo z celé ČR.Dodnes mám schovanou medaili.
 
Po vystudování jsem krátce pracovala v mém oboru,ale zjistila jsem,že velkovýrobna není pro mě.Na nějaký čas jsem nad touto prací zanevřela.V té době jsem v ní nenacházela to co by mě naplňovalo.
 
Před několika lety se kamarádka zmínila,že by potřebovala narozeninový dort pro svoji maminku.Nabídla jsem se,že jí dort upeču.Dort měl velký úspěch a můj talent se rychle rozkřiknul mezi známými a tehdy jsem začala ještě při zaměstnání vytvářet dorty,na kterých jsem se mohla kreativně vyřádit.
 
Vždy jsem chtěla uplatnit svůj talent pro kreativitu se smyslem pro detail a dalo by se říct,že se mi to splnilo.Spojila jsem svoji práci s hobby.
Sním si svůj dortový designový sen...
 
Tímto bych chtěla poděkovat všem,kteří mě podporovali, povzbuzovali a při mě stáli.
Především chci  ale poděkovat své rodině a hlavně mému manželovi,který mě vždy podporoval a podporuje a že měli a mají se mnou trpělivost,i když je to někdy těžké a náročné...